Замовлення послуг за телефонами у Львові:
       (073) 502-84-64
       (068) 502-84-74

Виклик додому

Майстер приїжджає за попередньою домовленністю по телефону за Вашою адресою протягом робочого дня.

Низькі ціни

Максимально низькі ціни
наскільки це можливо при використанні якісних
деталей та інструментів.

Гарантія

На всі види робіт надається гарантія. Термін гарантії
встановлюється на кожну
деталь окремо.


Корисні поради

Як часто варто розморожувати холодильник?
Всі сучасні холодильники мають автоматичну відтайку в холодильній камері (система No Frost або плачущий випарник). Відповідно, говорити про разморозку можна тільки стосовно до морозильної камери, і то, лише в тому випадку, якщо вона не обладнана системою "No Frost".
Метою процесу розморожування є видалення сніжної "шуби" з поверхні випарника морозильної камери. А швидкість її утворення сильно залежить від умов експлуатації холодильника. Чим частіше відкриваються двері морозильного відділення в процесі експлуатації, і, чим вище вологість повітря в приміщенні, де стоїть холодильник, тим швидше йде процес утворення "шуби". Навпаки, якщо в морозилку заглядають виключно рідко, то й інею утворюється дуже мало. Тому в кожному конкретному випадку проміжки між черговими розморожування будуть різні.
Відповідно, єдиним розумним критерієм, що визначає момент розморожування, можна вважати кількість інею, що утворився на випарнику морозильної камери. Слід зауважити, що негативного впливу на деталі холодильника сніжна шуба не надає. Вона лише, володіючи порівняно низькою теплопровідністю, дещо погіршує режим заморожування продуктів, перешкоджаючи теплообміну між ними і випарником. Також, існує небезпека пошкодити деталі холодильника і сам випарник при спробах витягти, заблоковані "шубою", продукти.
Тому, можна сказати, що розморожувати морозильне відділення слід тоді, коли сніговий покрив випарника починає завдавати Вам хоч найменші незручності, наприклад, заважає діставати продукти або висувати ящики.
Візьміть до уваги і той факт, що чим більше накопичилося снігу в морозилці, тим більше буде води в результаті розморожування.

Як правильно розморожувати морозильну камеру холодильника?
Є ряд правил, яких рекомендується дотримуватися. На час відтайки слід вимикати холодильник з мережі, а не користуватися для відключення внутрішніми регуляторами і кнопками холодильника. В іншому випадку, значно підвищується ймовірність електротравми, тому що при відключенні холодильника штатними регуляторами, в деяких частинах електропроводки холодильника присутня мережева напруга, яка разом з водою, що утворюється в процесі відтаювання, може призвести до ураження електричним струмом.
Розморожувати в спеку не рекомендується, адже після розмерзання холодильника йому треба буде знову набирати холод, а зробити це важче, при високій температурі в приміщенні.
Для початкового набору холоду в спеку автоматика холодильника потребує від компресора значно тривалішої роботи, ніж зазвичай. Нічого доброго для компресора в цьому немає.
Якщо Ви все-таки змушені розморожувати холодильник в таких умовах, то включати його після розмерзання слід вночі, коли температура повітря мінімальна.
Намагайтеся не відривати руками підталий лід від випарника. Ніжні трубки випарника можуть не пережити такого грубого поводження. Тим більше не варто пускати в хід ножі, виделки та інші шострі предмети (проткнути трубку дуже легко, а ремонт дорогий). Словом, будь-які механічні дії неприпустимі - лід і сніг повинні танути природним шляхом. Для прискорення процесу можете поставити навпроти відкритої морозилки побутовоий вентилятор, тільки відключіть (якщо вона є) функцію нагріву, щоб не зіпсувати пластикові панелі холодильника.
Ставити в морозильну камеру каструлі з гарячою водою не рекомендується. Перед включенням холодильника в мережу після розмерзання необхідно ретельно витерти воду з підлоги і холодильника.

Що робити, якщо засмітилася система зливу плачущого випарника і вода тече просто в холодильну камеру?
Дійсно, в разі засмічення системи зливу, тала вода, що утворюється в результаті автоматичних разморозок плачущого випарника, не виводиться за межі холодильної камери, а накопичується прямо в ній.
Для усунення забруднення скористайтесь гумовою грушею (клізмою) середніх розмірів. Набравши повну грушу теплої води, з силою видавіть її до вхідного отвору системи зливу, розташованого в холодильній камері під плачущим випарником.
Засмічення системи зливу рано чи пізно трапляється майже з кожним холодильником, обладнаним плачущим випарником. Відповідно до інструкції з експлуатації, усунення даної проблеми проводиться власником холодильника самостійно, без виклику фахівця з обслуговуючої організації. Щоб уникнути засмічення, необхідно виключити безпосередній контакт продуктів та їх упаковки з плачущим випарником.

Електронне управління чи механічне, що краще?
Електронна система управління, в порівнянні з механічною, має цілий ряд переваг. Серед них більш точну підтримку заданої температури в камерах, можливість деякої оптимізації процесу виробництва штучного холоду з метою підвищення економічності холодильника, надання користувачу цілого переліку додаткових функцій і сервісів (індикація поточної температури в камерах на електронному табло, звукове та візуальне інформування про підвищення температури в камерах або нещільно закритих дверях, автоматичне відключення режиму суперзаморожування після певного часу і багато іншого). Безумовно, якщо орієнтуватися на технічні характеристики і зручність користування, то холодильники з електронною системою управління виглядають значно привабливіше за своїх "механічних" побратимів.
Головним плюсом "механіки" є простота і надійність. Конструкція механічних приладів автоматики удосконалювалася протягом всієї історії розвитку побутових холодильників, і на цей момент технологія їх виробництва відпрацьована до дрібниць. Механічні пристрої трохи дешевше електронних систем, а розробка холодильників на їх основі вимагає менших капіталовкладень і відбувається швидше. У підсумку, холодильник з механічним управлінням виявляється дешевше аналогічного за розмірами "електронного" апарату.
Крім того, на відміну від електроніки, механічні прилади практично нечутливі до різних нестабільності напруги.
Слід враховувати і той факт, що ремонт холодильника, обладнаного електронікою, як правило, обходиться дорожче. А необхідні для ремонту електронні комплектуючі іноді доводиться попередньо замовляти з-за кордону, в той час, як для "механіки" зазвичай все є в наявності на складах сервіс центрів.